Tenisové Boty,Běžecké Boty,Sportovní Obuv
Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Method & Delivery

Používáme hlavně DHL vyslat své produkty; Někdy jsme také přijmout jiný expresní služby, jako je například UPS a EMS (Global Express Mail Service). Celková dodávka potřebovat 3-9 days.Here, slibujeme, že na lodi ven Váš předmět v 12-24 hodin.

vodní doprava zpoždění

Tyto skutečnosti mohou zpozdit dodávky:

1.Your pokyn velkého množství, takže budeme mít více času na přípravu vašeho products.If pořadí je příliš velký dodávat v jednom čase, jen je třeba je rozdělit a poslat je v několika časů.

2.Special dny: Objednávky budou zpožděné dodáván jako některé zvláštní dny, jako je například o víkendech, svátcích a dalších zvláštních dnů. Stejně jako naši klienti budou pryč, musíme dní navíc k vyřízení objednávky.

3.Climate nebo z jiných důvodů: Obvykle je celková dodávka je 5-9 dní, zatímco jako klima nebo z jiných důvodů, dodávka může potřebovat více dní.

Reklamační řád

1. Má-li náš zákazník najít žádné problémy s kvalitou po obdržení položky rozesíláme. V takovém případě je třeba vyfotit o produktech a odeslání e-mailu k nám, když jsme potvrdit, budeme znovu poslat produkt pro vás nebo plnou náhradu pro vás.

2. Všechny zásilky zasílané zpět k nám musí být v původním stavu, tj. Není opotřebovaný, pozměněny nebo se omývá, se všemi značkami attached.Customer bude odpovědný za poplatek na loď položku zpět k nám.

3. Náhrady jsou vydávány ve stejné formě, v níž byla původní platba provedena a může trvat až 7-15 pracovních dnů po obdržení goods.No vrácení nebo výměně u těchto výrobků poté, co byly použity.

Máte-li jakékoli další přepravní dotazy, prosím, neváhejte kontaktovat us.Thank vás!
zpět

Top 5 Artikel

 • 1
  Koupit Pánské Adidas AX2 GTX Sportovní Obuv - Černá Šedá
  2,634Kč  1,646Kč
 • 2
  Velmi levné Děti Adidas AX2 Mid CP K Sportovní Obuv - Hnědý Zlat
  2,822Kč  1,764Kč
 • 3
  Charms Pánské Adidas Terrex Agravic Sportovní Obuv - Černá Zelen
  2,672Kč  1,670Kč
 • 4
  Designs Pánské Adidas Terrex Boost Sportovní Obuv - Černá Červen
  2,822Kč  1,764Kč
 • 5
  Nový autentický Pánské Adidas Terrex Fast R Gore-Tex Sportovní O
  2,747Kč  1,717Kč
Copyright © 2017 www.enviedulife.cz Poháněl Tenisové Boty.